• Про нас
ПРО НАС

ЧОМУ МИ?

Ми – команда прогресивних і творчих фахівців, які завжди знайдуть вихід з будь-якої ситуації.

До нас однозначно варто звернутися за допомогою, якщо Ви:

Новачок
Новачок в сфері віз - ніколи і ніде з ними не стикалися, не знаєте, як все працює і як зробити так, щоб з першого разу Ви отримали візу.
Самостійний
Подалися самостійно, отримали відмову у візі і не розумієте, що робити далі...
Переживаєте
Переживаєте чи підготували все так, як слід і хочете перестрахуватися і дізнатися думку фахівців в цій справі
Без допомоги
Залишилися без допомоги, Вам залишили на півдорозі і не закінчили Вашу візову справу
Занята Людина
Ви зайнята людина і у Вас мало часу на підготовку документів, заповнення форм і т.п., тому простіше і надійніше довіритися фахівцям
ПРО НАС

Які переваги отримає клієнт звертаючись до нас?

1. Ми зможемо оцінити шанси клієнта на отримання тієї чи іншої візи абсолютно безкоштовно ще до початку повноцінної роботи з оформлення документів.

2. Досвід роботи в сфері візових послуг більше 10 років. Ми кожен день зіштовхуємося з непростими візовими питаннями і прикладаємо максимум зусиль, щоб наш клієнт отримав візу.

3. Проінформованість. Ми в курсі всіх новин і змін, які відбуваються в світі віз, тому що кожен день вивчаємо новини офіційних джерел – консульств, офіційних порталів і т.д.

4. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Знаходимо до нього індивідуальний підхід. Підбираємо пакет документів таким чином, щоб він найбільш вигідно відобразив ситуацію клієнта, виходячи з його особистих обставин.

5. Оперативність. Ми завжди готові працювати в режимі non-stop. Якщо потрібно оформити всі документи в терміновому порядку і швидко отримати результат, наші фахівці зможуть все влаштувати.

6. Можливість займатися оформленням візи дистанційно – що є дуже актуальним питанням на сьогоднішній день. Вся робота по підготовці документів, перевірці документів, підготовці до інтерв’ю / подачі і багато іншого може відбуватися без особистої присутності клієнта, а за допомогою комунікації з особистим фахівцем в будь-якому вигляді.

7. Нам, як і Вам, потрібен результат! Ми любимо свою професію і весь процес в цілому, саме тому всі дії наших фахівців спрямовані тільки на позитивний результат клієнта.

8. Конфіденційність. Вся інформація щодо подач і результатів клієнта залишається тільки між клієнтом і його особистим фахівцем. Тому клієнт може не боятися довірити особистому фахівця свою справу від «А» до «Я».

2000

+

Задоволених клієнтів

45+

Країн Світу

100

%

Гарантія Якості

24/7

Підтримка Клієнтів

ВІДГУКИ

Клієнти говорять