• Бізнес віза
бизнес виза для украинцев - Visitor

Бізнес віза

Дотримання сучасних трендів та регулярне розширення — одна з небагатьох можливостей утримати бізнес на плаву в умовах нестабільної економічної ситуації в країні. Тому підприємці України все частіше укладають партнерські угоди з іноземними компаніями та організаціями. Але ділові зустрічі зазвичай відбуваються на території інших держав, причому не лише європейських, а й таких, як Австралія, В’єтнам, Індонезія та інші. В цьому випадку без бізнес візи не обійтися. Отримати дозвіл на в’їзд до обраної країни може кожен українець. Достатньо надати пакет документів та коректно вказати мету візиту.

Кому та навіщо потрібна бізнес віза

Будь-яка ділова закордонна поїздка, відвідування підприємств, укладання договорів чи угод можливі для українських громадян після отримання спеціального штампу у паспорті – бізнес візи. Залежно від потреб, вони бувають:

  1. Одноразовими – дають право одноразового відвідування.
  2. Дворазовими – у період дії є можливість двічі з’їздити до країни.
  3. Багаторазовими – дозволяють самостійно планувати кількість поїздок. Головне, не перевищити сумарний час перебування у країні. Наприклад, за мультивізом до Польщі або Італії, отриманої на півроку, можна перебувати в країні не довше 90 днів (згідно з шенгенським законом).

Під час оформлення візи потрібно вказувати коректні цілі відвідин. В іншому випадку на туриста чекає депортація, а також штраф.

Низка держав, такі як США, видають дозволи на бізнес імміграцію (інвестиційна віза). Цей тип дозвільних документів дає право на ведення бізнесу, управління компанією, інвестування та іншу діяльність.

Вартість консульського збору залежить від тривалості візи та держави. Так, консульський збір при оформленні в’їзду до Індії коштуватиме 124 долари, до Фінляндії — від 155 до 800 євро.

Бізнес віза для українців: що потрібно для її отримання

Щоб оформити в’їзд до Португалії, Англії, Канади чи іншої країни, треба заздалегідь підготувати пакет документів:

  1. Копія закордонного паспорта.

  2. Страховка.

  3. Візова анкета

  4. Фінансові гарантії (виписка з банківського рахнку або з місця роботи).

  5. Довідка, що підтверджує сплату всіх податків (для підприємців).

До обов’язкового списку документів також входить лист-запрошення від іноземної юридичної особи. Його оформляють на бланку фірми, засвідчують підписами та мокрими печатками. У ньому вказуються період перебування заявника, його паспортні дані, мета поїздки.

Як і у випадку з туристичною чи гостьовою, бізнес віза не дає право на навчання або працевлаштування.

Термін прийняття рішення у кожній країні індивідуальний. Наприклад, у посольстві Великобританії він становить 10-15 робочих днів, у Мексиці — лише 3-4 дні, розгляд китайської візи займе близько 10 днів, польській — від 7 до 30 днів.

Visitor – головний помічник у бізнесі за кордоном

Ділова подорож за кордон — завжди стрес. Агентство Visitor – це команда фахівців, готових допомогти легко отримати бізнес візу в будь-яку точку земної кулі. Чи це Чехія, Китай чи Камбоджа. Заповітний штамп у паспорті стоятиме в потрібний час, якщо оформленням займаються наші спеціалісти. Не треба витрачати час перед поїздкою на виставку у Франції чи конференцію у Швейцарії на переклад документів, відвідування нотаріуса, заповнення анкет. Доручіть це професіоналам. У Visitor всі види віз оформляються швидко, недорого, з мінімальною участю заявника.