• Гостьова віза

Гостьова віза

Щороку збільшується кількість українців, які виїжджають із країни у пошуках кращого життя. Все частіше рідна мова зустрічається не лише в Європі, а й в ОАЕ, Туреччині та інших країнах. Серед багатьох проблем, з якими стикаються емігранти після переїзду, головною залишається самотність. Адже, щоб завести нові знайомства та знайти друзів, потрібно багато часу. Підтримати своїх близьких за кордоном легко, достатньо приїхати у гості, оформивши гостьову візу. Тим більше, що на неї мають право не лише мама, тато, сестра чи брат.

Кому оформляють гостьову візу

Незважаючи на назву, гостьову візу можна оформити для відвідування Данії, Угорщини, Португалії та інших країн не лише родичами. З України можна виїхати з таким дозволом з метою:

  1. зустрітися з коханою людиною;

  2. відвідати родичів;

  3. поїхати у гості до друзів.

Головна вимога – запрошення від приймаючої сторони. Цей документ – офіційний. Залежно від держави його оформлюють як лист на спеціальному бланку, у довільній формі або з додатком оригінальних паперів за затвердженим переліком.

Важливо розуміти, що гостьова віза до Болгарії, Британії, Канади або будь-якої іншої країни не дає права на працевлаштування або ведення бізнесу. Щоб уникнути відмови, приймаюча сторона повинна надати документи, що підтверджують фінансове забезпечення. Гість — продемонструвати причини, через які він планує повернутися додому (нерухомість, інформація про роботу, сім’ю).

Термін дії візи може змінюватись від 2-3 днів до 1 року і більше. Оформлення займає від 1 робочого дня до 3-4 тижнів залежно від обраної країни.

Оформлення гостьової візи: особливості процедури

Після отримання запрошення треба зібрати пакет документів. Цей список містить:

  1. Внутрішній та закордонний паспорт.

  2. Заповнена анкета.

  3. Заброньований квиток.

  4. Медичне страхування.

  5. Лист-запрошення.

Кожна країна додатково висуває свої вимоги. Наприклад, щоб отримати заповітний штамп у паспорті для поїздки до США чи Канади, знадобиться також витяг з банківського рахунку, довідка з місця роботи.

Важливий етап в оформленні візи до США – проходження співбесіди в посольстві, для чого в більшості випадків доведеться їхати до Києва.

Дізнатись скільки коштує консульський збір можна на офіційному сайті представництва країни. Так, віза до Польщі, Німеччини або Чехії коштуватиме 35 євро, Великобританії — 120 євро. Крім того, окремо доведеться сплатити за сервісну послугу термінового розгляду.

Відповідно до законів деяких держав, кровні родичі, діти віком до 6 років, а також люди з обмеженими можливостями звільняються від сплати зборів.

Чому туристи обирають Visitor

Відкриття візи може стати справжнім викликом для тих, хто не розуміється на таких процедурах. Адже потрібно не просто дізнатися, які документи потрібні і уточнити вартість усіх зборів, але й витратити час на підготовку документів або виправлення помилок в анкеті. Тому більшість туристів не хочуть ризикувати і вважають за краще залишити цей клопіт експертам команди Visitor. Замовляйте послуги агентства, навіть якщо не всі папери підготовлені. Будьте впевнені, що з Visitor поїздка до Англії, Італії, Голландії, Швейцарії або будь-якої іншої країни не тільки відбудеться, але почнеться спокійно і легко.