• Робоча Віза

Робоча Віза

Нестабільна ситуація на ринку праці в Україні дедалі частіше змушує українців замислюватись про роботу за кордоном. Щоб офіційно оформити працевлаштування в Ізраїлі, Чехії, Польщі, Німеччині, США або будь-якій іншій країні, потрібна робоча віза. Для цього треба зібрати низку документів та надати їх у відповідні інстанції.

Що таке робоча віза

Це офіційний документ, який дозволяє громадянам різних країн вести трудову діяльність на території іншої держави відповідно до умов трудового договору. Віза гарантує своєчасне отримання заробітної плати, можливість медичного обслуговування та законне перебування на території держави до закінчення терміну її дії.

Перш ніж розпочати оформлення, потрібно знати, які документи потрібні для цього і скільки коштуватиме реєстрація. Для отримання дозволу на роботу в країнах Європейського Союзу треба мати на руках:

  1. Заповнену латиницею анкету за підписом заявника. Інформація, що міститься в ній, повинна повністю відповідати даним закордонного паспорта.

  2. Неподовжений закордонний паспорт із двома вільними сторінками, який діє протягом трьох місяців після повернення.

  3. Офіційне запрошення на роботу, засвідчене підписом роботодавця.

  4. Відповідний до стандартів ЄС страховий поліс.

Заявнику відмовить, якщо він має небезпечні захворювання, судимий, або йому з тих чи інших причин, заборонено в’їзд на територію ЄС.

Перелік документів для різних держав можна завантажити з офіційного сайту посольства або консульства тієї країни, де відбувається оформлення. Списки можуть мати деякі відмінності. Однак, існує стандартний комплект, який обов’язково знадобиться, щоб відкрити робочу візу.

Перелік документів для отримання візи

Для оформлення робочої візи на в’їзд до Англії, Литви, Канади або будь-якої іншої держави потрібно буде надати таке:

  1. Закордонний паспорт.

  2. Заповнена анкета.

  3. Запрошення роботодавця чи копія договору з ним.

  4. Довідка про дійсну медичну страховку.

  5. Банківську виписку, що підтверджує матеріальну незалежність заявника.

У кожному конкретному випадку можуть вимагати додаткові довідки та свідоцтва. Наприклад, довідка про відсутність заборгованості із виплати аліментів неповнолітнім дітям.

Отримання робочої візи в будь-яку іншу країну, навіть на рік, вимагатиме терпіння та матеріальних витрат. При самостійному оформленні довгострокової візи можна не врахувати деякі деталі та отримати відмову. Щоб не допустити помилок на будь-якому етапі, зверніться до фахівців компанії Visitor. Наші співробітники детально опрацюють питання та нададуть кваліфіковану допомогу в отриманні дозволу на роботу. Багато чого робиться без вашої участі. Ціна на наші послуги доступна для широкого кола претендентів.