• Транзитна віза

Транзитна віза

Транзитна віза дозволяє перетинати територію іншої держави. Також вона потрібна туристам, які планують пробути в аеропорту не більше 24 годин з метою пересадки на інший рейс або транспорт. У деяких країнах навіть швидка пересадка з рейсу на рейс також вважається транзитом. Транзитну візу вимагають більшість іноземних держав, які є проміжним пунктом туриста.

Транзитна віза

Отримують такий дозвіл на строк від 1 до 5 діб. Все залежить від конкретної країни і на чому здійснюється транзит.

Якщо для пересадки туристу потрібно перейти в інший термінал аеропорту або поїхати на іншу магістраль, маючи при собі квитки на наступний вид транспорту, необхідно оформити транзитну візу.

Транзитна віза для українців

Туристам з України віза для транзиту може і не знадобитися, якщо в аеропорту передбачено транзитну територію. Це, наприклад, такі країни ЄС: Німеччина, Австрія, Болгарія, Угорщина, Румунія, Франція, Литва, Фінляндія, Нідерланди та інші.

Але треба враховувати, що не в усіх аеропортах Європи передбачено таку зону. Тому, якщо у вас пересадка в Парижі або Амстердамі, перед польотом уточніть наявність транзитної території в цих аеропортах.

У деяких країнах отримати таку візу можна одразу після прибуття: Південна Корея, ОАЕ, Чорногорія. Інші країни вимагають обов’язкового оформлення документа завчасно: США, Нова Зеландія, Австралія. Якщо у вас запланована пересадка в Лондоні, але є туристична віза Великобританії – транзитна віза Англії не потрібна.

Транзитний дозвіл через країни Шенгенської території видають відповідно до вимог та законів конкретної держави, через яку планується здійснити проїзд.

Наша компанія оформляє будь-яку категорію віз, у тому числі транзитні. Ми допоможемо отримати австралійську, румунську або іншу візу, яка вам потрібна. Наші фахівці підкажуть, коли не потрібен дозвіл на транзит у Британії, Еміратах чи інших країнах, дадуть відповіді на ваші запитання.

Як отримати?

Для отримання такого дозволу необхідно підготувати пакет певних документів та заповнити заявку з урахуванням усіх вимог. Правила оформлення можуть відрізнятись залежно від країни. Зразковий загальний перелік містить такі пункти:

  1. Віза держави, в яку ви прямуєте.

  2. Закордонний паспорт.

  3. Заповнена заява.

  4. Страхування здоров’я.

  5. Підтвердження бронювання квитків, номери у готелі.

  6. Фінансові довідки, що підтверджують на вашому рахунку наявність необхідної для пересування суми.

Для транзиту на автомобілі треба додати копію посвідчення водія, міжнародну страховку на транспорт, документ про техогляд.

Не знаєте, чи потрібна вам віза для транзиту в конкретній країні? Звертайтесь до нас! Команда Visitor підкаже, чи потрібно отримувати транзитний дозвіл. Якщо потрібно, то коли його краще оформити: заздалегідь чи безпосередньо в аеропорту. Наші фахівці допоможуть із підготовкою документів, заповненням анкети, сплатою консульського збору. Все буде зроблено швидко і з мінімальними витратами часу з вашого боку.