• Туристична віза

Туристична віза

Подорожі в інші країни стають все більш доступним та бажаним видом відпочинку для багатьох українців. До того ж, з 2017 року для відвідувань держав ЄС: Польщі, Чехії, Італії та ще 25 інших із туристичною метою – віза зовсім не потрібна. На прикордонному контролі в аеропорту у закордонному паспорті роблять позначку про перетин кордону. Але головні умови для цього – у вас має бути біометричний закордонний паспорт та зворотній квиток, який підтверджує ваші лише туристичні наміри.

Якщо ви хочете відвідати державу, яка не входить до Європейського Союзу, необхідно отримати туристичну візу. Бажаєте полетіти, наприклад, до Лондона – попередньо потрібно оформити документи до Англії.

Що таке туристична віза?

Це дозвіл на в’їзд та тимчасове проживання на території країни. Візу видають на певний термін та схвалюють в індивідуальному порядку. З нею не можна працювати легально чи навчатися. Якщо ви хочете залишитися в конкретній країні на більш тривалий час, зверніться до Visitor. Ми займаємось оформленням віз будь-якої категорії.

Як отримати туристичну візу?

Оформити дозвіл на в’їзд можна самостійно або звернутися до візового центру. Якщо хочете відвідати Велику Британію, США, Канаду, Австралію, Японію або інші країни, від яких максимально складно отримати схвалення на в’їзд – зверніться до наших фахівців.

Насамперед потрібно підготувати всі необхідні документи. Залежно від країни, яку ви хочете відвідати, перелік може змінюватись. Базовий список наступний:

  1. Закордонний паспорт громадянина України.

  2. Анкета, заповнена відповідно до вимог консульства.

  3. Медичне страхування.

  4. Оплата консульського збору.

Іноді вимагають папери, що підтверджують платоспроможність заявника, квитки туди та назад, підтвердження броні у готелі. Вимоги до оформлення та заповнення анкети можуть відрізнятися.

Термін розгляду заяви у різних країнах може також відрізнятись. Якщо в разі отримання дозволу на в’їзд відмовлено, ви можете подати повторну заяву. Не всі країни повинні вказувати причину відмови.

Деякі країни, такі як Америка, Британія та Німеччина, дуже педантично ставляться до заповнення та підготовки документів. Тут навіть найменша невідповідність може спричинити відмову. Щоб заощадити свій час та гроші – краще відразу звернутися до Visitor.

Наша команда допоможе вам ретельно підготувати весь пакет документів з урахуванням законодавства іноземних держав, підкажуть, скільки потрібно буде чекати дозволу на в’їзд і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять.

Шенгенська віза

Ми також можемо допомогти з оформленням шенгенської туристичної візи, якщо у вас немає біометричного закордонного паспорта. Вона дозволяє перебувати на території будь-якої країни Шенгенського угоди (26 країн). Вона діє не більше ніж 90 днів. Заяву слід подавати на розгляд та схвалення в ту країну, яка є основною метою вашої поїздки (або початковою).

Бажаєте отримати туристичну візу, але чи не впевнені чи всі правила з підготовки документів ви виконали? Звертайтесь до нас! Ми допоможемо вам без помилок заповнити анкету, зібрати документи за списком конкретної країни, подати їх на розгляд. З нами ви зможете відкрити потрібну візу швидше та простіше.