• Віза в Україну для іноземних громадян

Віза в Україну для іноземних громадян

Громадяни інших країн при відвідуванні України повинні дотримуватись певних вимог. Іноземці з Євросоюзу, СНД та деяких інших країн можуть бути на території нашої держави без візи, але не довше ніж 90 днів.

Громадяни країн, які не входять до цього списку, можуть в’їхати на українську територію лише за візою. Оформити таку візу іноземці можуть онлайн. У разі оформлення документів у заявників часто вимагають офіційне запрошення від української сторони.

Віза до України для іноземців

Тип візи, її вартість та процес отримання залежить від того, громадянином якої держави є бажаючий відвідати нашу країну, а також яка в нього мета візиту і на який термін перебування він розраховує.

 1. е-віза. З коротким терміном дії та максимально спрощеним процесом отримання. Оформляється як разова і лише на 30 діб. Подати заявку можна онлайн. Для цього іноземець самостійно реєструється на сайті та завантажує потрібні документи. Але отримати таку візу можуть громадяни лише тих країн, із якими діє візовий режим.

 2. транзитна. Дозволяє іноземцю перебувати у нашій державі 5 днів. Оформлення відбувається безпосередньо на митному контролі.

 3. туристична. Для отримання необхідно запрошення від громадянина України (українського туроператора), яке підтверджує мету поїздки. Дозволяє перебувати в нашій країні не більше 90 діб із 180 з моменту заїзду.

 4. довгострокова (робоча чи студентська). Її власник має право бути в нашій країні більш ніж 90 діб з можливістю навчання, роботи чи проживання.

Перелік документів, які вимагають під час оформлення:

 1. Паспорт заявника

 2. Переклад паспорта засвідчений нотаріально.

 3. Страховка.

 4. Візова анкета заповнена державною мовою.

 5. Запрошення від українця.

Також заявник сплачує консульський збір (скільки коштує зараз збір потрібно уточнювати). Залежно від того, яку візу претендує іноземець – список документів на її отримання може змінюватися.

Віза для чоловіка іноземця в Україну

Якщо іноземець/іноземка уклав шлюб із громадянином/громадянкою України – це підстава для отримання посвідки на проживання з правом на продовження. Цей шлюб може бути зареєстрований як в Україні, так і за кордоном. Але спочатку потрібно отримати довгострокову візу. Для цього заявнику потрібно повернутися до країни, громадянином якої він є та розпочати там процедуру оформлення свого легального переїзду до нашої країни.

Після того, як заявник отримав довгострокову візу, він може повернутися до України. Потім подається заявка на отримання посвідки на місцем реєстрації чоловіка або дружини.

Для оформлення посвідки на проживання на підставі шлюбу заявник у присутності чоловіка/дружини повинен подати такі документи:

 1. Закордонний паспорт та нотаріально засвідчений його переклад.

 2. Оригінал та копія паспорта громадянина України.

 3. Оригінал та нотаріальна копія Свідоцтва про реєстрацію шлюбу.

 4. Страхування на один рік.

 5. Клопотання приймаючої сторони.

 6. Оплата адміністративного збору.

Після отримання посвідки власник реєструє місце проживання. Посвідка дає право проживати на території нашої країни 1 рік з можливістю легально працювати або вчитися. Якщо з моменту укладання шлюбу минуло понад 2 роки, емігрант може подати заяву на оформлення Постійної посвідки на проживання.

Не знаєте з чого розпочати оформлення? Надайте всі клопоти нам. Співробітники компанії Visitor допоможуть вам чи вашим родичам підготувати пакет документів для подання на візу з огляду на всі вимоги українського законодавства.