• Віза з метою навчання

Віза з метою навчання

Здобути гідну освіту, яка високо оцінюється далеко за межами своєї країни, знайти високооплачувану цікаву роботу, завести нові знайомства — мрія багатьох українців. Навчальні заклади таких країн як Канада, Англія, США та інших країн готові прийняти іноземних студентів. Достатньо оформити студентську візу. Але без досвіду самостійна підготовка документів не завжди закінчується успіхом. При цьому відмова в отриманні штампу в паспорті може надовго вибити з колії. Щоб уникнути таких неприємностей, треба заздалегідь ознайомитись з особливостями та умовами отримання візи для навчання за кордоном.

Студентська віза: цілі отримання

Подавати документи можна з метою здобуття вищої освіти, проходження мовних курсів, навчання у спеціалізованих школах або вступу на підготовче відділення при вибраному ВНЗ.

Залежно від терміну навчання, документи дають право на:

  • Короткострокове перебування в країні – як правило, віза видається на строк до півроку. До введення в Україні безвізового режиму її часто використовували, щоб потрапити в іншу країну для проходження співбесіди або складання іспитів.

  • Довгострокове — найчастіше на період понад шість місяців, але іноді на весь термін навчання. Ця віза дає право на підробіток, а її продовження не потребує виїзду з країни.

Щоб зрозуміти, за який період часу можна оформити візу, слід заздалегідь уточнити термін розгляду документів у певних країнах. Наприклад, рішення щодо візи до США приймають у день подання документації. У Канаді ця процедура займає не менше двох тижнів, у Швейцарії – від 6 тижнів, в Іспанії – від 2 до 3 тижнів, у Німеччині – 6-8 тижнів.

Неможливо вплинути на швидкість розгляду справи, оскільки відповідні інстанції визначають остаточний термін розгляду. Цей факт треба враховувати при розрахунку часу збору документів.

Які документи на студентську візу потрібно підготувати

Список документів, які слід надати, для кожної країни свій. Серед обов’язкових:

  1. Копії закордонного паспорта.

  2. Документи, що підтверджують вступ до ВНЗ або на курси.

  3. Візові анкети, заповнені англійською або мовою країни для навчання.

  4. Дипломи, якщо йдеться про вищу освіту.

  5. Фінансові гарантії того, що заявник або його спонсор має можливість оплачувати навчання.

Деякі навчальні заклади вимагають сплатити вступний реєстраційний внесок або частково оплатити курс навчання. Ця інформація відображається у листі-зарахуванні.

Майбутнього студента також очікує співбесіда в посольстві. Щоб не отримати відмову, рекомендується заздалегідь підготувати розповідь про те, чому обрано цю країну, загальні відомості про неї (історичні факти, географічне положення, інше).

Чому Visitor – вибір No1 серед студентів

Вища освіта часто визначає майбутнє людини, тому так важливо відповідально поставитися не тільки до вибору професії, але й до країни, в якій розташований ВНЗ. Консультанти Visitor допоможуть уникнути проблем із отриманням візи, подати документи терміново, а також зроблять від’їзд комфортним та спокійним.

На вибір студентів є широкий перелік університетів не тільки в таких звичних країнах, як Польща, Чехія, Італія, Німеччина чи Австрія. Будь-який українець, незалежно від віку та рівня знання мови, може здобути освіту в Угорщині, Південній Кореї, Ірландії.

Агентство Visitor – це взірець злагодженої роботи всієї команди. Подавайте заявку та залиште стомлюючі візові процедури досвідченим фахівцям.